Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191 Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194 Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197 Ten w którym wyciągam rzeczy z beczki, nie jednej nawet

Ten w którym wyciągam rzeczy z beczki, nie jednej nawet

przez 0 No tags Permalink 0

Ilu francuzów potrzeba żeby uruchomić maszynę do produkcji butelek?
 Nie wiem, ale na pewno więcej niż trzech.

W ubiegłym tygodniu miałem okazje pracować przy produkcji właśnie butelek do Lucozade.Nie najgorsza ta praca była no i najważniejsze że coś w ogóle jest, ale oczywiście musiała się maszyna zepsuć.Więc co?No wezwano fachowców, sztuk trzy, narodowości francuskiej.
Eksperci od razu wzięli się do pracy.Pochodzili w około, postukali, pokiwali głowami i w końcu wydali opinie.
-Przykro nam , ale maszyna nie działa.
No kurwa, gdyby nie ta fachowa ekspertyza to chyba bym do dziś sądził że to było coś innego.
Ehh, nigdy Francji nie lubiłem a na myśl o romantycznym weekendzie w Paryżu dostawałem z miejsca palpitacji.Teraz nie lubię ich jeszcze bardziej.

Z innej beczki.Jestem wielkim fanem Misia.Uważam go za genialny film a poszczególne dialogi znam na pamięć.Wspominam nieprzypadkowo o tym.Nawet nie wiecie jak mi się buzia uśmiechnęła i to bardzo szeroko po obejrzeniu tego materiału.Polecam zwrócić uwagę na dyskusje ze Strażą Ochrony Kolei.

Już myślałem że nikt z takim polotem nie mówi ale, jak widać mocno się myliłem.Generalnie cała akcja mnie rozbawiła, a od dziś jak będę wchodził do kibla to pierw numer do mechanika zapisze.Wam też radze, chyba
że chcecie poczuć te zażenowanie jakie było udziałem reportera.
-Panie, masz pan telefon?
-No, mam.
-Do mechanika?
-Yyyy

I jeszcze z innej beczki.
Odwieczne problemy na linii kobieta-mężczyzna.Problemów i niedomówień jest wiele.Tak wiele że nie będę się nimi to zajmował po kolei, ale skupie się na pierwszym wrażeniu.
Wiadoma sprawa, jak nas widzą tak nas piszą.Choć i tutaj bywa różnie to jednak każde ma jakiś system wartości, czyż nie?
Ktoś postanowił to zobrazować i oto efekt.Klik na obrazku żeby powiększyć.

Nie będę z tym polemizował 😉

Na koniec żebyście się i Wy troszkę rozerwali w te nudną niedzielę, troszkę cytatów.I to będzie beczka nr trzy albo cztery, sam nie wiem ale, zwana też ostatnią.

[m4tt wiesz].. 67% dziewczyn nie uzywa mozgu
[funky_girl] ja naleze do tych 13 %

[sacrum_profanum] kurwa jak pomysle ze mam wstawac w niedziele o 6 rano to chuj mnie strzela normalnie
[Ja>] a po co tak rano?
[sacrum_profanum] do roboty kurwa
[Ja] a gdzie pracujesz?
[sacrum_profanum] ksiedzem jestem 

[Tom] Ej, wytłumacz mi o co biega. Dzwoni moja dziewczyna i składa mi życzenia. Powaliło ją czy jak? Urodziny mam w październiku a imieniny w grudniu. Dzisiaj jest jakieś święto?
[GK] 23.06 – Dzień Ojca 😀
[Tom]…
[Tom]o ja pierdolę…
[Gk] Wszystkiego najlepszego stary! :))

[kasia] czesc, kasia jestem, poklikamy?
[alex] mało chętnie
[kasia] a dlaczego?
[alex] właśnie sie dowiedziałem że wyrzucili mnie ze studiów, pokłóciłem się z dziewczyną którą kocham i rozbiłem nasz związek z którym wiązałem duże nadzieje na przyszłośc i ogólnie świat mi się wali na głowę.
[kasia] aha 🙂
[kasia] masz może zdjęcie?

Źródło bash.org

No, to by było na tyle.Pozdrawiam wiec serdecznie i do następnego.

0

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.