Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191 Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194 Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197 Ten w którym przyznaję się że jestem homofobem

Ten w którym przyznaję się że jestem homofobem

przez 3 No tags Permalink 0

Zawsze sądziłem że jestem tolerancyjny.Myślałem też że daleko mi do bycia homofobem.
Myliłem się.

Generalnie nie jestem typem faceta na którego panny rzucają się zaraz jak tylko zamkną się drzwi klubu za mną.Nie rzucają się też one nawet po kilku minutach później, nad czym swoja drogą czasem ubolewam.
Mam jednak „szczęście” do gejów albo grubych lasek ponad 120kg żywej wagi.
Panny zawsze dopadną mnie gdy będę w jakimś kącie z , którego ciężko czmychnąć.Do tego swoimi rozmiarami ograniczają znacznie pole manewru.Muszę się mocno zawsze starać by się uwolnić i czmychnąć zagrożeniu.
Nie, nie jestem wredny.Zwyczajnie takie, przytłaczające mnie rozmiarami dziewczyny mi się nie podobają i tyle.Tak jak i ja nie podobam się całemu światu, to proste.Choć może brzmi okrutnie.
Jednak dziś napisze o (tutaj nie wiem czy być poprawnym politycznie) gejach, pedałach, homosiach czy jak ich tam zwał.
Lubię dziewczyny, to pewne i myśl generalnie zawsze taka była ze niech Oni się dymają w kakaowe oczko byle łapska z dala ode mnie.Jednak kurwa nie.Nawet na to ich czasem nie stać.

Pamiętam pierwszy raz.Wraz ze swoja ex narzeczoną Beti (buzia dla niej) i jej znajomymi z pracy udaliśmy się na jakieś balety.Kierownikiem wycieczki był jakiś anglik z pracy od niej.Zabrał nas na Old Street.Dziś nawet nie wiem gdzie dokładnie.Był to jednak skwer i plac pośrodku a wokoło usytuowane były przeróżne kluby i było ich tam na pęczki.Tłumy kłębiły się przed każdym z nich i ogólnie widać było że życie nocne kwitło tam jak należy a młodzi i nie tylko czerpali z tego garściami.
My skierowaliśmy się do „Zygfryda” co już od razu mnie zaniepokoiło, no bo jaki klub może się tak nazywać?.Nic to jednak idziemy za panem kierownikiem no nie.
Przy wejściu kontrola i o dziwo jak zawsze mnie sprawdzają bardzo dokładnie i wypytują o wiek (wszystko przez tą młodą z wyglądu mordę) czy nawet przeszukują na obecność narkotyków tym razem tylko szeroki uśmiech i gest zapraszający do środka.
Miodzio myślę i szybko badam czy oby czasem jakieś włosy na klacie mnie nie wyrosły i męskości nie dodały.Hmm, szkoda bo jednak nie.Mutacja?Też nie, coś więc innego myślę ich zmyliło, ale nie zawracam sobie już tym głowy tylko pakuję się do środka.
Od razu w oczy rzuca się ogromny panel plazmowy na ścianie gdzie wyświetlają film.Co puszczają?
Hicior.
Dwóch kolesi oblewa się oliwą.Do tego zawzięcie masują się tu i ówdzie.
Niach, ale sobie wybrali film, przelatuję mi przez głowę, którą spuszczam lekko zażenowany w dół i idę kupić jakiegoś drinka.
Stojąc z nim mam dziwne uczucie, że coś mi umknęło, że coś jest nie tak jak powinno.Im dłużej myślę tym mniej pomysłów mam wiec odpuszczam temat i opieram się o barek i popijam spokojnie drinka.
W tym samym momencie czuję czyjąś rękę na mym ramieniu i słyszę męski głos – Jesteś tu sam?
Yyyy, kilka spółgłosek bulgocze w gardle i zaciekle próbuje znaleźć ujście do ust ale w zamian tylko zdziwiony grymas gości na mej twarzy.
Spółgłoski zawisły w powietrzu  niewypowiedziane, a ja musiałem wyglądać z rozdziawioną mordą jak gotowy do blow joba.
W tym samym momencie dociera też do mnie co jest nie tak.Wokoło widzę tylko grupki samców.Czy to pijących czy to bardziej nastawionych na czułości.Jedynymi dziewczynami są chyba tylko te z którymi ja przyjechałem.
Nie odpowiadam na te pytanie a tylko zrzucam dłoń tego typa i szybko idę do Beti -Ej, ja stąd spadam- rzucam tylko i wychodzę.
Ktoś powie że przesadziłem z reakcją a jego intencje mogły być inne.Może i mogły i może że przesadziłem, ale w dupie to wtedy miałem.Do dziś w sumie mam.Dla mnie było to bardzo kłopotliwe i no frustrujące.
Zapomniałbym pewnie o tym szybko, ale później okazało się że mam jednak „farta” na nich.
Prawie każde wyjście kończyło się „napadem” jakiegoś amanta.Mało tego, kiedyś podeszła nawet do mnie jakaś panna i zapytała czy ja jestem gejem bo jej brat chce się ze mną umówić.
No do licha, do dziś nie wiem o co chodzi.Co jest nie tak?Czy ja nie wiem, mam jakieś pedalskie zachowania?Może się ruszam jakoś inaczej?
Parę tygodni temu jednak mało nie zabiłem jednego typa.No skubany tak na mnie naparł że musiałem użyć siły by się gnoja pozbyć.Oczywiście nigdy wtedy w pobliżu nie ma jakiejś panny, która by mnie poratowała 🙁

No więc dziś stwierdzam że generalnie to geje mnie kurwa drażnią i mam ich powyżej dziurek w nosie.I chciałem dodać że odwrotnie jak u dziewczyn:

No means no!!!
Pozdrawiam.

Aha, chciałem też powiedzieć Maćkowi że polizałem go po nosie przypadkowo.Ot się stanęło 😀

0
3 Comments
 • Anonymous
  Luty 16, 2010

  Sznurek ja moglabym Cie ratowac… tylko ze mnie nigdy nie ma pod reka ot taki maly zonk 😀 ehh jakos przezyje – mysle ze Ty tez 😀 trzym sie Maluchu 😉

 • Anonymous
  Luty 16, 2010

  Mnie tylko ciekawi to lizanie po nosie 😀 hehe //paluszek

 • kasienka
  Czerwiec 22, 2010

  :D:D:D
  This is just pricelees:D

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.