Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191 Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194 Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/mrowkowe/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197 Ten w którym próbuję zrobić ankietę

Ten w którym próbuję zrobić ankietę

przez 2 No tags Permalink 0

Tym razem taki pół-post z okazji ze minęły dwa lata od pojawienia się pierwszego wpisu na tym blogu.

Jako że ostatnimi czasy jestem przygnieciony problemami dnia codziennego.Bez stałej pracy, oszukiwany i wodzony za nos przez płeć inną, oraz otoczony przez przeróżne roztocza i mikroby wpływające na mój ogólny status i podłe samopoczucie wpadłem na pomysł.
Dość desperacki może, ale uznałem że gra jest warta świeczki, a przynajmniej mego zdrowia psychicznego.
O co chodzi?
Ktoś kto ma dobrą pamięć być może jest świadom że nie zawsze tak było i to właśnie chce przypomnieć.Tak, nie zawsze byłem tak zdziadziały.
Odkurzyłem troszkę starszych postów.Niektórzy być może będą mieli pierwszą szanse je przeczytać bo nie każdemu się chce grzebać w archiwum.Inni z kolei, cóż jakoś to będą musieli przeżyć.Ewentualnie mogą w pospiechu opuścić stronę.
Do tego przez dwa tygodnie będzie widoczna na stronie ankieta gdzie co śmielsi mogą oddać swój głos w dyskusji, który lepsiejszy.
Co ja zyskam?Hmm przy odrobinie szczęścia moje e-ego się troszkę podniesie.Tak więc, postarajcie się, no!

Propozycja nr 1

W tym poście dowiaduję się że kobiety też mogą się kochać.Że inaczej to już inna sprawa…

Propozycja nr 2

…oraz wychodzi na jaw fakt iż spożywam zdecydowanie za wiele alkoholu.

Propozycja nr 3

Tym razem idę do kina na „6 zmysł” i wcale dobrze się nie bawię po czym…

Propozycja nr 4

…jemy rybki, ale to nie są karpie wigilijne.Z Vegetą jednak smakuje lepiej.

Propozycja nr 5

Okazuję się też że nie powinniśmy jeść byle chwastów z pod naszej klatki…

Propozycja nr 6

…bo ostatecznie i tak zrobimy kupę.

Wybór postów może być dla kogoś niezrozumiały, ale co poradzić.To myślę najbardziej specyficzne posty oddające najbardziej moją naturę.
Chciałbym napisać że są nagrody za uczestnictwo, ale nie ma.Wolontariat moi drodzy.

Pozdrawiam.

0
2 Comments
  • Anonymous
    Luty 23, 2010

    Coś Ty tam ciapo wymyślił znowu, hę?? :-p Ludziom brakuje motywacji … Moze by tak chociaż jakiś złamany //paluszek zamiast tego wolontariatu?? :-p Pozdrawiam!

  • Sznurek
    Luty 24, 2010

    Nie mam paluszków 🙁 tylko te parę od Ciebie 3mam

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.